Elektrośmieci

Podobnie jak w poprzednich latach nasza parafia bierze udział w zbiórce elektrośmieci /więcej info na plakacie w gablotce przed kościołem/. Odbiór będzie we wtorek 28.05, ale elektrośmieci składać będziemy jutro /poniedziałek 27.05 na parkingu górnym. W tym roku za elektrośmieci budowana będzie kaplica w Peru dla Parafian ks. Grzegorza Pańczyka – naszego misjonarza. W ubiegłym roku za elektrośmieci wybudowano klinikę okulistyczną na Jamajce gdzie posługuje nasz misjonarz ks. Marek Bzinkowski.

Zbieramy: komputery, dekodery, klawiatury, monitory, telefony, telewizory, drukarki, baterie, akumulatory, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, odkurzacze, żelazka, pralki, lodówki, elektronarzędzia – WSZYSTKO CO JEST NA PRĄD LUB NA BATERIE.

Nie zbieramy: świetlówek, tonerów i niekompletnych urządzeń.