NIEDZIELA – XXXII ZWYKŁA W CIĄGU ROKU C, 10.11.2019’

• Dzisiaj XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Za tydzień ofiarą do puszki wspomagać będziemy chrześcijan w Sudanie Południowym.
  • W listopadzie więcej pamiętamy o zmarłych. Czytamy już nowe Wypominki. Proszę zgłaszać ewentualne błędy w nazwiskach lub imionach wyczytywanych osób w Wypominkach, albo gdyby zaistniała pomyłka w godzinie czytania Wypominek. Jeśli nie będzie zastrzeżeń Wypominki będą opublikowane na stronie internetowej parafii.
  • Zapraszamy dzieci po Mszy świętej do zakrystii po naklejki.
  • Jutro, 11 listopada przypada 101 Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Dziękujemy Bogu i dziękujemy ludziom. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. Porządek Mszy świętych niedzielny. Zachęcam do wywieszenia flagi państwowej.
  • W niedzielę za tydzień spotkanie przed I Komunią Świętą. Msza święta o godz. 12.oo, a po niej spotkanie z rodzicami.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, a także za ofiarę na dekorację kościoła: Maj Małgorzata i Krzysztof, Kita Teresa i Jerzy, Kita Renata, Kędzierscy Alina i Rajmund, Zawora Ewa i Stanisław, Pasternak Agata i Zbigniew, Broda Agnieszka i Patrycja, Pasternak Marek. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.oo proszę: Lotko Barbara i Edward, Pasternak Agata i Adam, Kwiecień Lidia i Sławomir, Bieleccy Dorota i Krzysztof. Zapraszam.
  • Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziękuję stałym odbiorcom i czytelnikom.

Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów

i obchodzących rocznice oraz jubileusze w tym tygodniu.

Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Tygodnia!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!