NIEDZIELA – XXIV ZWYKŁA W CIĄGU ROKU, 15.09.2019’

• Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania: modlitwy za szkoły i uczelnie, za uczniów, dzieci, młodzież oraz nauczycieli i wychowawców, rodziców i dziadków./…/
  • Za tydzień w niedzielę zbierać będziemy po Mszy świętej ofiarę na potrzeby KUL.
  • Dla dzieci są w zakrystii naklejki do książeczek.
  • LSO wyjeżdża na Dzień Ministranta w Podzamczu Chęcińskim w sobotę /21. Września. Autokar wyjedzie o 7.3o z Węchadłowa /przy figurce – Tomaszów – Góry na parkingu dolnym przy krzyżu – Karolów przy drodze na Zagajów – Zagajów – Michałów – Pińczów. Inne informacje na wyjazd jak w podanym Programie ze Zgodą do podpisania przez Rodziców.
  • PPZ do Kalwarii i Wadowic za 2 tygodnie /28.09.2019 r.

WYJAZD o 5.3o.

Autokar1 – Węchadłów/przy figurce

A2 – Zagajów /przy remizie, na krzyżówce do Gór – Karolów po drodze – Góry/parking dolny – Tomaszów – Węchadłów

A3 – Góry /przy szkole – Tomaszów – Węchadłów

08.3o KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

09.oo Msza święta – w intencji Parafii i Dobrodziejów Parafii

10.oo Dróżki/Droga Krzyżowa

12.3o – WYJAZD DO WADOWIC

13.15 WADOWICE

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

13.3o/13.4o/13.5o /14.1o / 14.2o /14.4o /14.5o -16.oo

16.oo Kościół/Bazylika /chrzcielnica, zegar/

16.3o Kremówki

18.oo WYJAZD Z WADOWIC

21.oo POWRÓT

Potwierdzenie Programu Wyjazdu w przyszłą niedzielę!

• KR mają doroczne spotkanie w tym roku w Jędrzejowie w pierwszą sobotę października /5. Października/.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, a także za ofiarę na dekorację kościoła: Wites Anna i Stanisław oraz Agnieszka, Pawlik Krystyna i Lech, Bednarz Renata i Stanisław, Wojciechowscy Aldona i Rafał. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w tym tygodniu w piątek o godz. 18:oo proszę: Stawiarski Sławomir, Symber Albert, Symber Renata i Jacek, Strączek Krzysztof, Strączek Agata i Paweł. Zapraszam.
  • Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów

i obchodzących rocznice oraz jubileusze w tym tygodniu.

Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Tygodnia!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!