V NIEDZIELA WIELKANOCY, rok C, 19.05.2019 r.

Zapraszamy Młodzież i rodziców na spotkanie przed Bierzmowaniem /msza święta o godz. 12.oo i spotkanie organizacyjne.

Przypominam, aby nie zlekceważyć spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.

Zapraszam tych, którzy zapisali się do Lednicy na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.oo

Podobnie jak w poprzednich latach nasza parafia bierze udział w zbiórce elektrośmieci /więcej info na plakacie w gablotce przed kościołem/. Odbiór będzie we wtorek 28.05, ale elektrośmieci składać będziemy w poniedziałek 27.05. Można podać informację dalej. Dokładne informacje podam w przyszłą niedzielę. Dochód z akcji przeznaczony jest dla krajów misyjnych, w których posługują nasi misjonarze.

O elektrośmieciach więcej w przyszłą niedzielę i o Bożym Ciele także w przyszłą niedzielę.

Poświęcenie pól:

dzisiaj

Zagajów

jak w poprzednich latach

16.oo – rozpoczęcie przy figurce na początku Zagajowa.

Karolów

17.oo – przy figurce.

za tydzień

Węchadłów

13.45 Węchadłów Podgórze;

14.oo Węchadłów Sady

14.15 – przy figurce k. p. Kowalskich,

+przejście do figurki przy krzyżówce na dole,

+przejście do kaplicy

15.oo Msza święta w kaplicy.

Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych w kościele i odprawiania Majówek w kaplicy, a także przy figurkach i Krzyżach przydrożnych. Zadbajmy o wszystkie krzyże i figurki przydrożne. Pamiętajmy więcej w maju o Matce Bożej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, a także za ofiarę na dekorację kościoła: Kędzierscy Róża i Paweł, Jobczyk Dorota i Grzegorz, Strączkiewicz Karolina i Paweł, Pruś Mariola i Andrzej. Dziękuję za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.oo proszę: Sowula Magdalena i Tomasz, Mika Teresa i Michał, Białczyk Grażyna i Ryszard, Białczyk Izabela i Michał, Zachariasz Elżbieta i Marek.

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i obchodzących rocznice oraz jubileusze w tym tygodniu. W przyszłą niedzielę Dzień Matki – podczas Mszy świętej modlić się będziemy za wszystkie mamy – zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich! Szczęśliwego tygodnia!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!