OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

Jesteśmy w oktawie Bożego Ciała. Serdecznie dziękuję za procesję Bożego Ciała. Dziękuję mieszkańcom Gór za przygotowanie 4 ołtarzy. Lista osób jest długa – bardzo dziękuję wszystkim. Dziękuję za obecność na procesji ku czci Bożego Ciała. Serdecznie dziękuję za asystę: LSO, Strażakom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Kołom Różańcowym, Gronu Przyjaciół Seminarium, czcicielom MB Fatimskiej, naszej Orkiestrze, osobom, które niosły chorągwie i feretrony, dziękuję z obecność pocztów sztandarowych OSP i Pszczelarzom. Szczególne podziękowanie dzieciom i ich rodzicom, dziewczynkom sypiącym kwiatki dla Pana Jezusa. Wymienionym jak i nie wymienionym, Parafianom i Gościom za udział w naszych uroczystościach ku czci Bożego Ciała składam serdeczne Bóg zapłać!

W czwartek zakończenie oktawy i procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. O przygotowanie ołtarzy wokół kościoła – na zakończenie oktawy proszę w tym roku:

I – mieszkańców Kołkowa,

II – mieszkańców Polichna,

III – mieszkańców Węchadłowa,

IV – mieszkańców Karolowa.

Na zakończenie procesji poświęcenie wianków z kwiatów i ziół.